Hakkımızda

İşyerimizin kuruluşu 1998 yılında 3 ortaklı olarak başlamıştır.2002 yılında tek olarak yoluna devam eden firmamız kırtasiye ve kitap ürünleriyle hizmet vermektedir.Asuman ÖZKAN önderliğinde 2012 yıılında Anlayarak Hızlı Okuma ve Hafıza Eğitimi Kurslarımızla Kastamonu’da bir ilke imza atmıştır.Kastamonu Sinop Merkez ve İlçelerine hizmet vermekteyiz.

Amacımız hayatımızın dört temel unsuru olan DİNLEME, OKUMA, KONUŞMA VE YAZMA alanında çalışmalarımızı ve eğitimlerimizi batı seviyesinde detaylandırmaktır. Örneğin sıradan bir İngiliz, dakikada ortalama 300 kelime okuyabiliyorken, bizde bu oran maalesef 150 kelime civarındadır! Örneğin batıda üniversitelerde “Hitabet Kürsüleri” varken bizde bu çok değerli eğitim sadece seçmeli ders olarak birkaç saatle sınırlandırılmaktadır. Biz, her türlü ilerleme ve gelişimin temeli olduğuna inandığımız bu dört temel eğitimi sizlere en üst kalitede vermek amacıyla çalışıyoruz.

EKİN KİTABEVİ Hizmet kalitesinden ödün vermeden eğitimcilerimizi MEB’in kıstaslarına göre seçiyor, genç, dinamik, pozitif, motivasyon gücü yüksek ve kendini sürekli geliştiren öğretmenleri eğitimci olarak kuruma dahil ediyoruz. Her seviyenin öğretmeni kendi alanının uzmanıdır.

Kurum olarak öğrencilerimizin kazandığı başarılarla Türkiye’den dünya liderlerini yetiştirmeyi hedefliyor