Garanti, İade, İptal , Teslim Şartları

İADE VE GARANTİ ŞARTLARI
 
Firmamızda satılan tüm ürünler, orijinal olup üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Siparişleriniz gönderilmeden önce kontrol edilerek kargoya teslim edilmektedir. Gönderileriniz sigortalı olarak size ulaşmaktadır. Teslimat anında üründe herhangi bir yırtılma, kırılma veya benzer sorun görürseniz ürünü teslim almayarak kargo sorumlusuna iade ediniz.
 
 
Sipariş iptalleriniz için aynı gün mesai saatleri içerisinde 19,30 hattından işlem yaptırabilirsiniz.Kargoya teslim edilmiş ürünlerin sipariş iptali yapılamamaktadır.
 
 
Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
 
*İadeler, ürün teslim tarihinden itibaren 7 işgünü içerisinde yapılmalıdır.
*İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
*Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin      iadesi kabul edilmemektedir.(Lisans kaydı yapılmış ürünler iade alınmaz.)
*İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
 
 
Müşteri hizmetleri departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 30 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 2  iş günü içerisinde hesaba yansımaktadır.
 
 
Ürün Teslimatı
 
Ürün teslimatları 5 iş günü içerisinde kargoya verilir ve ortalama 3 iş günü içerisinde kargo ile teslimatı gerçekleştirilir.